اجرا و نصب سقف کشسان

eojvg0e9ug0e9uy958vy509uy45utjv539otj 300x200 اجرا و نصب سقف کشسان

بسیاری از افراد، برای تعمیر سقف قدیمی خانه خودشان، اقدام به استفاده از تلاش و هزینه‌های زیاد می‌کنند. آن‌ها نمی‌دانند که تنها با سقف کشسان، می‌توانند این مشکل را با هزینه کمتری حل کرده و علاوه بر آن، زیبایی را به خانه خودشان هدیه دهند. استفاده از سقف کشسان تنها برای خانه نبوده و می‌توانید از آن برای محل کار و مجتمع‌های تجاری و رفاهی نیز استفاده کنید. سقف کشسانی که توسط نگین الماس در خانه و محل کار شما پیاده‌سازی می‌شود، گزینه مناسبی برای پنهان کردن نقایض خانه است و می‌توانید از متریال‌های مختلف و برحسب سلیقه خود، در پیاده‌سازی آن استفاده کنید. سقف کشسان وزن بسیار کمتری هم نسبت به گچ دارید.

سقف کشسان نگین الماس؛ نصب و پیاده‌سازی آسان

پیاده‌سازی و نصب سقف کشسان بسیار ساده بوده و انواع مختلف آن را می‌توانید در عرض چند ساعت، توسط متخصصین نگین الماس نصب کنید. سقف کشسان به‌عنوان نوعی سقف افتاده شناخته می‌شود که از تکنیک‌های ناب و به‌روز دنیای معماری استفاده شده و برای طراحی داخلی خانه‌ها از آن استفاده می‌شود. پارچه استفاده شده در سقف کشسان، می‌تواند از جنس متریال‌های مختلف باشد. پارچه PVC یکی از مواد اصلی به کار رفته در سقف کشسان است که کیفیت بسیار بالایی داشته و در کنار آن، ترکیبی از اجناس دیگر هم استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید:  طرز تهیه 5 دسر زعفرانی خوشمزه

سقف کشسان حجم پایینی دارد و به‌همین دلیل، پیاده‌سازی و نصب آن بسیار ساده‌تر از سقف‌های دیگر است. از سقف کششان در قرن بیستم به بعد استفاده شده و شاهد قدرت گرفتن آن در خانه‌ها و معماری‌های مختلف هستیم. سقف کشسان معمولا روی تخته‌های مخصوص متصل به دیوار نصب شده و می‌توان از الگوهای مختلف نیز در آن استفاده کرد. با مراجعه به کانال تلگرام نگین الماس، می‌توانید از بهترین الگوها دیدن کرده و برحسب سلیقه و شرایط خانه خود، از بین آن‌ها انتخاب کنید. هر کدام از این طرح‌ها می‌توانند برای طراحی داخلی خانه شما بسیار مناسب باشند. سقف

بیشتر بخوانید:  نظرات کارشناسان درباره نوسانات قیمت خودرو در سال 99

طرح‌های مختلف سقف کشسان ارائه شده توسط نگین الماس

همان‌طور که گفتیم، سقف کشسان در انواع مختلفی ارائه شده و می‌توانید از نمونه‌های سه‌بعدی، آینه‌ای و موارد دیگر استفاده کنید. در سقف کشسان سه‌بعدی، یک تصویر سه‌بعدی روی بوم چاپ شده و توهم عمق را برای شما ایجاد می‌کند. رایج‌ترین طرح‌ها، تصاویری از آب، فضا یا آسمان است. چنین راه حل‌هایی بسیار چشم‌گیر بوده و متناسب با طراحی داخلی مدرن خانه خود می‌توانید از آن‌ها استتفاده کنید. سقف کشسان آینه‌ای هم به‌صورت براق بوده و مانند نوری که به آینه برخورد می‌کند، می‌توانید از زیبایی آن اطمینان داشته باشید.

بیشتر بخوانید:  اهمیت طرح جابربن حیان در نظام آموزشی | آموزش خلاقیت محور

سقف کشسان مات هم توسط متخصصین نگین الماس در اختیار شما قرار گرفته و نور را منعکس نمی‌کند. این نمونه‌ها از پارچه ساخته شده‌اند و می‌توانید از رنگ‌های بیشتری در آن استفاده کنید. سفید محبوبیت بیشتری در این طرح‌ها دارد، چرا که برای طرح‌های داخلی مناسب‌تر است و خریداران بیشتری چنین طرحی را برای انتخاب ترجیح می‌دهند. سقف کشسان یک راه حل عالی برای هر مکانی است که نیاز به پنهان کردن عیوب خانه در آن وجود دارد. سطوح آسیب دیده خانه یا محل کار خود را می‌توانید با سقف کشسان پنهان کرده و نیازی هم به خرج‌های بیشتر در این زمینه نخواهید داشت. سقف شما در این حالت کمی پایین‌تر آمده و بنابراین، نمی‌توانید از آن روی اتاق‌های کم ارتفاع استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی

با روشهای لوله کشی آبرسانی در ساختمان آشنا هستید؟

الف) طراحی لوله کشی توزیع آب مصرفی ساختمان (یا ملک) باید طبق روشهای مهندسی مورد …